Płyn odstraszający dziki i inne zwierzęta wolno żyjące Animal Stoper 5000 ml

  • Działa na: dziki, jelenie, lisy, zające, kuny, szczury, krety, nornice oraz inne małe gryzonie
  • Na bazie naturalnych składników
  • Imitacja zapachu niedźwiedzia
  • Działa do 12 tygodni
  • Ostraszacz na dziki, odstraszacz dzików, odstraszacz dzikich zwierząt

Kliknij na zdjęcie, aby je powiększyć

Ocena: 5/54.71 / 5 (7 opinii)
Produkt w magazynie w małej ilości
Wysyłka w 2 dni
286.00 / 1szt.
In stock
11440pkt.
286pkt.
Opis szczegółowy
Producent: Animal Stoper

Animal Stoper to innowacyjny środek, który skutecznie odstrasza takie zwierzęta, jak dziki, jelenie, lisy, zające, kuny, szczury, krety, nornice oraz inne małe gryzonie.

Zastosowane w preparacie składniki na bazie substancji naturalnych, to połączenie imitacji zapachu najsilniejszego drapieżnika, jakim jest niedźwiedź, oraz zestaw zapachu takich roślin, które nie są tolerowane przez dziką zwierzynę.

 

Co istotne, środek posiada bardzo gorzki smak, który nie jest tolerowany zarówno przez zwierzęta, jak i przez ludzi, co zabezpiecza przed przypadkowym spożyciem preparatu.

 

Czas działania:

Animal Stoper to preparat o długim czasie działania, ponieważ przy sprzyjających warunkach atmosferycznych zapach utrzymuje się do 12 tygodni. Czas działania środka może jednak ulec skróceniu w przypadku dużej ilości opadów lub długotrwałej temperatury przekraczającej 20 °C.

 

Sposób stosowania:

Animal Stoper występuje w postaci koncentratu i należy go stosować jedynie w formie rozcieńczonej.

 

Opryskiwanie: zastosowanie – ochrona upraw. Preparat należy rozcieńczyć z wodą w proporcji 1:12, np. 1 litr środka Animal Stoper na 12 litrów wody; 1 litr koncentratu wystarcza na 2000 m2 powierzchni.

 

Bariera zapachowa: zastosowanie – ochrona upraw. Preparat należy rozcieńczyć z wodą w propocji 1:10 i spryskać pas do około 2 metrów szerokości wokół obszaru chronionego; 1 litr koncentratu wystarcza na 5000 m2 powierzchni (2500 metrów bieżących).

 

Smarowanie: zastosowanie – odstraszanie kun, lisów, szczurów itd. od urządzeń elektrycznych, instalacji w samochodach i maszynach, pomieszczeń z młodymi zwierzętami itp. Opakowanie 1 litr Animal Stoper należy wymieszać w stosunku 1:1 z wodą i posmarować chronione przedmioty.

 

Uwaga: Preparatem nie należy spryskiwać dojrzałych roślin spożywczych, otwartych kwiatów i dojrzałych owoców, ponieważ może to wpłynąć na ich smak.

 

Skład preparatu:

Preparat zawiera wyłącznie naturalne substancje lub o składzie identycznym z naturalnymi: imitacja zapachu niedźwiedzia oraz syntetyczne składniki smakowe, olejki eteryczne, oleje roślinne, emulgatory, inne substancje zapachowe. Produkt naturalny nie wymaga rejestracji.

 

Pojemność: 5000 ml

W zestawie taniej!

Cena towarów poza zestawemCena zestawu
Płyn odstraszający dziki i inne zwierzęta wolno żyjące Animal Stoper 20lPłyn odstraszający dziki i inne zwierzęta wolno żyjące Animal Stoper 20l1144.00zł1059.00złOszczędzasz (7.43%)
Opinie użytkowników
5 Średnia ocena: 4.71
Autor:
Skuteczny, naturalny środek. Polecam
Autor:
Skuteczny płyn. Odstrasza wszelką zwierzynę.
Autor:
Produkt skuteczny. Polecam
Autor:
Wcześniej kupiłem mniejsze opakowanie na wypróbowanie, produkt się sprawdził bardzo dobrze, dlatego zdecydowałam się ponownie zakupić ten środek.
Autor:
ani śladu po dzikach, polecam
Autor:
Plyn długo działajacy i w 100% skuteczny
Autor:
Produkt moze byc
Opinia naszego klienta w Opineo
pixel