Tuby do pakowania choinek

( ilość produktów: 7 )

Sprawne pakowanie drzewek z tubą do choinek

Tuba do pakowania choinek to podstawowe narzędzie pracy sprzedawców zielonych iglaków, dlatego niezwykle ważne jest, aby urządzenie, którego używają, było nie tylko efektywne, ale też bezpieczne i łatwe w obsłudze. Oferowane w sklepie Rolmarket.pl tuby do choinek to produkty w najwyższym standardzie, spełniające wszystkie niezbędne wymogi, które gwarantują Ci bezpieczeństwo i wysoką wydajność.

Tuby choinkowe – łatwa obsługa i wyjątkowa solidność

Dostępne w naszej ofercie tuby do choinek (czyli tzw. pakowarki) dostosowane są do różnorodnych potrzeb naszych klientów. Umożliwiają pakowanie drzewek w różnych wymiarach, zaczynając na średnicy rzędu 250 mm, a na 550 mm kończąc. Konstrukcja tuby została wykonana w 100% z metalu, co sprawia, że urządzenie jest wytrzymałe i solidne. Z jej obsługą z powodzeniem poradzi sobie jedna osoba. Element roboczy tuby choinkowej został ocynkowany, przez co jest odporny na korozję, natomiast jej nogi są pomalowane za pomocą farby proszkowej, co zwiększa wytrzymałość, ale i estetykę produktu.

Akcesoria do tub na choinki – najlepiej w sklepach Rolmarket!

Dostępne w naszym sklepie tuby na choinki znacząco usprawnią pakowanie drzewek dzięki gumie przytrzymującej rękaw siatkowy oraz nożowi, który ułatwi Ci przycięcie siatki do odpowiedniego rozmiaru. Dzięki swoim parametrom nóż ten będzie Ci służył przez bardzo długi czas, a w razie stępienia się noża lub zużycia oringu do trzymania siatki na tubie, w każdej chwili możesz je dokupić, wybierając odpowiedni produkt z oferty naszego sklepu. Zapraszamy do zakupu!

      pixel