Geowłókniny 100g - poliestrowe

( ilość produktów: 1 )

Białe geowłókniny to produkty o wielu zastosowaniach. Są użyteczne zwłaszcza na różnego rodzaju budowach czy podczas prac ogrodowych. Geowłókniny to syntetyki przepuszczalne, które najczęściej produkuje się z włókien poliestrowych (rzadziej polipropylenowych). Pozwalają one na wzmocnienie słabych podłoży i przyspieszenie ich konsolidacji. Co więcej, cechują się wyjątkowymi właściwościami filtracyjnymi i odpornością na rozrywanie. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, a w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt.

Na co zwrócić uwagę przy zakupie geowłókniny poliestrowej białej 100g?

Przed zakupem geowłókniny warto dokładnie zmierzyć teren i upewnić się, że kupujemy taką ilość produktu, jakiej potrzebujemy. W naszym sklepie znajdziesz produkty w różnych rozmiarach i o różnej gramaturze, dzięki czemu z całą pewnością zdołasz wybrać idealny model. Geowłóknina ma tak wiele zalet, że po zapoznaniu się z nimi, nie będziesz mógł uwierzyć, że wcześniej nie stosowałeś. Jeśli już to robisz - gratulujemy podjęcia słusznej decyzji. Po pierwsze, geowłóknina drogowa 100g to gwarancja długoterminowego działania – nie ulega ona uszkodzeniom pod wpływem czynników atmosferycznych. Po drugie, jest odporna na rozciąganie, a więc rozerwanie jej jest praktycznie niemożliwe. Po trzecie, jest ona niezastąpioną pomocą podczas wielu prac ogrodowych i budowlanych – przy budowie dróg i podjazdów, układaniu kostki brukowej, zakładaniu oczka wodnego, zabezpieczaniu brzegów rzek i wielu, wielu innych. Szczegółowe informacje na temat każdego z produktów znajdziesz jego opisie.

Polska geowłóknina poliestrowa 100g: zastosowanie

Zastosowanie geowłókniny jest naprawdę bardzo szerokie. Można jej używać do tworzenia podjazdu do garażu lub dojazdu tymczasowego. Umieszcza się ją w tym celu między warstwami ziemi, dzięki czemu zapobiega zapadaniu się podłoża. W ten sposób przygotujesz również teren pod ułożenie kostki brukowej. Geowłókniny z powodzeniem można używać również do wytyczania dróg i chodników wokół domu. To dobre rozwiązanie zwłaszcza w przypadku ścieżek wysypanych żwirem lub kamieniami – geowłóknina sprawi, że na pewno nie zmieszają się one z ziemią. Będzie ona również niezastąpiona podczas zakładania akwenów w ogrodzie – oczek wodnych lub basenów. Zwykłe folie są znacznie mniej odporne od geowłókniny separacyjnej, która jest gwarancją szczelnego podłoża, nawet podczas skrajnych temperatur. Jest ona przydatna także podczas tworzenia popularnych zielonych dachów – pozwala na utrzymanie gruntu w stałym miejscu. To wciąż nie wszystko – geowłóknina jako syntetyk świetnie sprawdzi się jako filtr w systemach odwodnieniowych.

    pixel