2018-10-15

Wspólnie pomóżmy psom w potrzebie!

Akcja „Na ratunek psom”, którą organizujemy, zrodziła się z chęci pomocy czworonogom, które z dnia na dzień mogą stracić szansę na to, co dla nich najcenniejsze – dom.

Szukaniem dla nich bezpiecznego azylu zajmuje się fundacja Cane Corso Rescue Poland. Niestety, z powodu braku środków finansowych oraz wszelkich produktów niezbędnych do opieki nad psami (karmy, koce, kołdry, środki weterynaryjne itd.) ich los jest zagrożony.

Fundacja Cane Corso Rescue Poland to inicjatywa, która powstała w odpowiedzi na rosnącą bezdomność molosów, czyli dużych psów o ciężkiej, zwartej budowie. Jej głównym celem jest ochrona, opieka i działalność adopcyjna dla porzuconych i skrzywdzonych przez ludzi psów. Fundacja prowadzi także domy tymczasowe, w których psy mają najlepszą opiekę weterynaryjną i psychologiczną, ponieważ nierzadko potrzebują leczenia nie tylko ciała, ale także skrzywdzonego serca.

Jak poinformowała szefowa Fundacji, Pani Joanna Sroka, brakuje wszystkiego:

Okres jesienno-zimowy to niestety czas zastoju w adopcjach. Zależy nam bardzo na zabezpieczeniu psów będących już pod opieką fundacji, jak i pomocy molosom przebywającym aktualnie w schroniskach. Chcielibyśmy je wszystkie zabrać pod swoje skrzydła, jednak finanse na to nie pozwalają. Wszystko zależy od środków, jakimi dysponujemy. A tych niestety jak na lekarstwo. Nie mamy karmy, pieniędzy, kołder, koców, smyczy, obroży, gryzaków, zabawek. Nie mamy nic prócz złamanych, molosowych serc. Tracę nadzieję i siły.

Czy wobec takiego apelu można przejść obojętnie?

Na pewno nie, dlatego zachęcamy Cię do przyłączenia się do akcji.

ZASADY AKCJI:

W terminie od 16.10. do 29.10.2018 r. zrób zakupy za dowolną kwotę w sklepie Rolmarket.pl, a my przekażemy 3 zł z Twojego zamówienia na pomoc fundacji Cane Corso Rescue Poland.

Celem akcji „Na ratunek psom” jest zebranie jak najwięcej środków finansowych, które przekażemy na rzecz fundacji.

akcja na ratunek psom rolmarket
Jeżeli chcesz wesprzeć fundację, możesz także przesłać pieniądze bezpośrednio na podany niżej numer konta lub skontaktować się z fundacją pod adresem: adopcje@canecorsoadopcje.pl

Fundacja Cane Corso Rescue Poland
KRS:0000592118
mBank S.A.
60 1140 2004 0000 3202 7602 7526
z dopiskiem : NA CELE STATUTOWE


pixel